O nas

Firma Prius rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 1998 roku. Zajmujemy się importowaniem okularów, rękawiczek skórzanych, szali i czapek. Dzięki szybkiemu rozwojowi w krótkim okresie czasowym otworzyliśmy na terenie Polski dziesięć swoich oddziałów. Umożliwiło nam to dotarcie do klientów indywidualnych, dużych sieci handlowych oraz hurtowni. Posiadamy również własny, nowoczesny, sklep internetowy. Zamówienia złożone w nim są przesyłane do naszych wykwalifikowanych pracowników. Dzięki logistyce rozwiniętej na poziomie europejskim, wszystkie zlecenia realizujemy w jak najkrótszym czasie, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami.

Jesteśmy importerami/właścicielami takich marek jak Polarized, Cross czy Cocoim. W stałej ofercie posiadamy ponad 1000 modeli produktów w bardzo atrakcyjnym wzornictwie oraz kolorystyce. Poszczególne fasony okularów przeciwsłonecznych, prócz wspomnianych walorów wizualnych, charakteryzujš się posiadaniem filtrów UV typu A i B. Dodatkowo produkty przez nas importowane spełniają normy europejskie CE. Staramy się również dobierać nasz asortyment w taki sposób, aby spełniał oczekiwania naszych klientów, zarówno pod względem wglądowym, jak i jakościowym. W tym celu do naszej oferty trafiają przede wszystkim produkty wyprodukowane z najlepszych materiałów.

Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że poszczególne wyroby charakteryzują się wyglądem, który był opracowywany przez najwybitniejszych stylistów mody w zachodniej Europie. Firma Prius nie jest zamknięta na krytykę i jeśli takowa się pojawia, od razu poddajemy ją analizie, aby w przyszłości móc z każdym z Państwa cieszyć się owocną i długotrwałą współpracą.

Gwarantujemy:

  • Wysoką jakość naszych produktów,
  • Profesjonalną obsługę,
  • Szybki czas realizacji zamówienia,
  • Atrakcyjne ceny,
  • Produkty na wysokim, europejskim poziomie